Jubilejní edice carcassonne

Hra Carcassonne spatřila světlo světa v roce 2000 díky svému stvořiteli Klausovi Jürgen-Wrede a ilustrátorce Doris Matthäus, hned v roce 2001 vyhrála cenu HRA ROKU v Německu a o dva roky později se stejným titulem mohla pyšnit i v České republice. Od té doby vychází jedno rozšíření za druhým, hra je stále slavnější a známější, a po 10 letech, kdy ji hráči hrají se stále stejnou oblibou, vydalo Carcassonne svou jubilejní edici.

 

 

Jubilejní edice Carcassonne je zvláštní tím, že je prostě krásná 🙂 Nalezneme v ní nové zpracování základní hry, exkluzivní průsvitné figurky s jemným zabarvením (viz obrázek), a dále malé rozšíření Oslava (10 kartiček), které je samozřejmě kompatibilní se všemi ostatními rozšířením (jakož i celý základní plán).

Pokud již máte svou sbírku Carcassonne, jubilejní edice by v ní rozhodně neměla chybět, a pokud teprve rozvažujete pořízení, je vhodné začít rovnou se základním plánem právě z jubilejní edice.

carcassonne-figurky

Deskovečky.cz vám přejí příjemné chvíle u hraní deskových her.

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Please insert the signs in the image: