Obal hry Černá ovce.bmp

Obal hry Černá ovce.bmp

Chcete jednoduchou a nenáročnou hru? Tak hra Černá ovce je tu právě pro Vás. Díky ní si můžete vyzkoušet, jaký byste byl farmář.
Hra Černá ovce je zábavná rodinná hra pro dva až čtyři hráče. Pravidla hry jsou pěkně zpracovaná a jednoduchá, takže je hned pochopíte 🙂 a grafické zpracování je naprosto úžasné a bude se Vám líbit stejně jako mně. A co vlastně ve hře jde? Budete se snažit získat co největší stádo tím, že budete odvádět zvířátka ze společných pastvin do své soukromé farmy. Ve hře je celkem šest různých zvířat: černá ovce, která je postrachem pro všechny farmáře, bílá ovce, kráva, kůň, kohout a prase. Každé zvířátko má jinou hodnotu, ale ta není známa až do úplného konce hry. Aby hra byla ještě napínavější, tak mají všechna zvířata na svém bříšku číslici 1-2-3, tyto čísla představují počet vítězných bodů. Nezáleží, kdo má největší počet zvířat, ale vyhrává ten, kdo má nejvíc bodů :).

Kartičky ze hry Černá ovce.bmp
Kartičky ze hry Černá ovce.bmp

Jak jsem se zmiňovala výše, černá ovečka představuje noční můru pro farmáře, je to tím, že kdo ji má, tomu odečítá body. Herní princip je založen na pokeru, nebo spíše může připomínat. Hráči se snaží sestavit co nejlepší „ruku“ za pomocí jednak vlastních karet a jednak za pomocí zvířátek v ohradě. Hráč, který má sestavu nejlepší, dostane dvě překrásné figurky znázorňující jedno ze šesti farmářských zvířat.  Co dělá hru zajímavější a pestřejší jsou karty cílů, Ty totiž, kromě standardních pravidel, přinášejí ještě navíc úkoly, za které po jejich splnění získáte další vítězné body. Například cílem může být posbírat 2 krávy, 2 ovce a 1 prase.
Hra je lehká svižná a zažijete u ní hodně legrace :).

Zvířátka ze hry Černá ovce

Zvířátka ze hry Černá ovce

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Please insert the signs in the image: