obal hry Finanční svoboda

obal hry Finanční svoboda

Hra Finanční svoboda je zcela jiná než jiné finanční hry. Je zde naprosto odlišný princip. Nenajdete zde náhodu, ale simulaci reálných výkyvů na trhu. Herní plán je velmi pěkně zpracovaný. Vše je přehledný a najdete na něm všechny potřebné informace. Nebojte se pravidel, na první pohled se mohou zdát být složité, ale zdání klame. Ve hře se budete starat o rodinu o jejich náklady a výdaje a budete se snažit o její finanční zajištění na stáří, ale taky jí dopřejete dovolenou, zajistíte bydlení a další věci.
Na začátku hry dostanete peníze a kartičky reprezentující aktuální stav vaší vybrané rodiny. Ve hře budete něco jako poradce a realizátor dohromady. Prvně rodině poradíte, kam investovat peníze, jestli koupit nemovitost, nebo je raději uložit do banky. Jestli něco prodáte nebo tak. Potom všechny akce zrealizujete. Rodina se posune o tři roky a dostane peníze za provedené akce. Ještě se posunete s figurkou v závislosti na provedené akce po herním plánu po pásu cashflow, který znázorňuje váš aktuální čistý příjem.
Ve hře je celkem dvanáct rodin, které jsou seřazeny do různých obtížností. Hru si užijí jak experti, tak úplní začátečníci. Hra se vám jen tak neohraje a dokonce ji můžete hrát i sami. Ve hře jen chybí interakce hráčů. I když budete hrát ve čtyřech lidech, vždy hrajete každý sám za sebe. Ke hře se chystá první rozšíření :).  Mimo spousty legrace objevíte chyby, které se svými penězi děláte.

rozbalená hra Finanční svoboda

rozbalená hra Finanční svoboda

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Please insert the signs in the image: