Stoneline

Slyšeli jste už o pánvích Stoneline? Jestli vám lahodí jídlo připravené na pánvi, ale zároveň nechcete zatěžovat svoje zdraví, měli byste o nich vědět. Fungují na přírodním principu vaření na horkém kameni bez tuku či oleje a je radost s nimi vařit, protože je to efektivní, zdravé, povrch je nepřilnavý, pánve se jen tak nepoškrábou a jídlo se nepřipálí. (ukázkové video zde)

Pánev na palačinky Stoneline

Stoneline pánev

Pánev Stoneline koupíte už za 850 Kč, takže cenový rozdíl mezi ní a průměrně dobrou pánví jeminimální, kdežto její kvalita vystřeluje ze statistik. Pánev Stoneline je něco, co když člověk vidí v akci na vlastní oči, vyvolá to v něm v prvé chvíli dojem, který se s trochou nadsázky a humorem téměř vyrovná užaslým reakcím z teleshoppingů.

Vařit zdravě je dnes módní, ale především je to prostě zdravější, logicky, a to by měl být hlavní motiv. A o to jde, protože v dnešní lavině polotovarů a fast foodů se člověk nechává zlákat jako Jeníček jeskyňkami. Ano, hamburgery jsou pro většinu z nás chuťový skvost, ale je tu cenově nenáročný způsob, jak si připravit chutné a zdravé jídlo doma, a může to být cokoliv – i ten hamburger. Bez tuku je pořád nesrovnatelně zdravější, než když lapá po dechu v připáleném oleji.

Skeppshult

Po Stoneline jsou tu například pánve značky Skeppshult. Tento firma má výrobky z švédské přírodní litiny, bez chemické úpravy, takže pořád ryze přírodní. Výhodou zůstává i vaření bez tuku i oleje. Jejich jedinou nevýhodou je vyšší hmotnost, která vám nemusí svědčit.

Vařit zdravě a nenáročně zní fajn, co říkáte?

Skeppshult litinová pánev

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Please insert the signs in the image: