UNO Attack

Karetní hra, Uno, deskovečky

Uno Attack obsahuje 112 karet a tzv. elektronický vystřelovač. Zatímco v klasické hře Una se karty berou z balíčku, v Uno Attack Vám po zmáčknutí tlačítka vystřelovač rozdá náhodný počet karet. Na začátku hry každý hráč dostane 7 karet z balíčku. Na stůl se obrátí 1 karta lícem jako zahajovací a zbytek balíčku se naskládá do vystřelovače. Hra se dále hraje jako klasické Uno s tím rozdílem, že pokud si hráč musí líznout kartu z balíčku, zmáčkne na vystřelovači tlačítko a ten mu vystřelí náhodný počet karet. Hráč tedy nikdy neví, kolik karet dostane. Může dostat různé množství karet, nebo pokud má štěstí, nemusí dostat žádnou :). Uno Attack navíc obsahuje i speciální divoké karty, které hru dělají ještě více překvapivější. Například karta zmáčkni tlačítko 2x. Nebo mačkej dokud vystřelovač nevystřelí a jiné.

Vystřelovač i divoké karty posunují už tak výbornou hru Uno na nový level. Hra se stává překvapivější, napínavější a zábavnější pro všechny hráče. Ze zkušenosti vím, jak je velice zábavné a uspokojující sledovat změnu výrazu hráče, který chce jen 1 kartu a dostane jich 5 🙂 Vystřelovač vypadá pěkně i designově, určitě se bude líbit jak dospělým, tak dětem. Uno Attack doporučuji všem vyzkoušet – je to výborná zábava.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Please insert the signs in the image: